Wydarzenie
MIĘDZYNARODOWEGO
FORMATU

Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

TO TUTAJ, JUŻ OD 25 LAT, BIJE SERCE POLSKIEJ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, działa nieprzerwanie od 25 lat, jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego, stabilizacji, etyki zawodowej, współpracy, poziomu edukacji lekarzy, propagowania bezpiecznych procedur oraz porządku prawnego w medycynie estetycznej.

Kongres to szczególna okazja do spotkania się w tak szerokim gronie lekarzy i przedstawicieli firm, ale przede wszystkim jest niezwykle ważnym wydarzeniem naukowym. Zyskujemy sposobność do szerokiej dyskusji i wymiany doświadczeń, zarówno na polu teoretycznym, jak i praktycznym, do weryfikacji tego, w jaki sposób badania naukowe oraz zgromadzona wiedza znajdują odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dlatego niezwykle cenimy sobie wystąpienia naukowe, jak również sesje poświęcone procedurom zabiegowym.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wymianie doświadczeń możemy poszerzać swoją wiedzę i dzielić się spostrzeżeniami, jak również znajdować aspekty warte dalszego pogłębiania i badania , a wszystko to w myśl bezpieczeństwa procedur i w trosce o zdrowie naszych pacjentów.

Nasz Kongres oferuje możliwość zapoznania się ze światowymi nowościami i trendami w tej dziedzinie medycyny, a także jest świetną okazją do zacieśnienie kontaktów i nawiązania nowych znajomości.

RELACJA Z 25. KONGRESU

Historia

Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-aging – wydarzenie, które jest dziś ważnym punktem odniesienia dla polskiej medycyny estetycznej i które swą rangą naukową dawno już wyrosło ponad poziom lokalny, stając się kongresem światowego formatu, nie miało łatwych początków. Organizacja zaplanowanej z rozmachem pierwszej edycji tego wydarzenie była dla formującego się wówczas Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych ogromnym wyzwaniem. Niewiele brakowało, by prozaiczne problemy pokrzyżowały ambitne plany. Jednak zapał i determinacja nielicznego grona ówczesnych członków SLDE były ogromne i pierwszy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-aging odbył się w warszawskim hotelu Marriott. Dzięki nawiązanym wcześniej przez Stowarzyszenie kontaktom uczestnicy wydarzenia mogli wysłuchać wykładów światowych gwiazd medycyny estetycznej. Gościem honorowym pierwszego kongresu SLDE byłą prof. Stefania Jabłońska, nestorka dermatologii polskiej. Uznanie, z jakim oceniła merytoryczny poziom imprezy, był dla organizatorów wyjątkowo cenną nagrodą.

„W trakcie wszystkich 25. edycji Kongresu gościliśmy prawie 20 000 uczestników, w niezliczonych sesjach tematycznych, warsztatach i panelach eksperckich wystąpiło przeszło 1500 wykładowców z całego świata.”

Aktywne uczestnictwo Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w zagranicznych konferencjach na całym świecie podnosiło także rangę naszego Kongresu – mogliśmy liczyć na stałą obecność w Warszawie uznanych naukowców i specjalistów. Część z nich powracała do nas wielokrotnie. Co roku poszerzaliśmy zakres zagadnień prezentowanych podczas Kongresu, powiększała się liczba sesji, paneli eksperckich. Przybywało uczestników. W trakcie wszystkich 25. edycji Kongresu gościliśmy ich prawie 20 000, w niezliczonych sesjach tematycznych, warsztatach i panelach eksperckich wystąpiło przeszło 1500 wykładowców z całego świata. Od 2009 roku Stowarzyszenie przyznaje własne nagrody – Perły Dermatologii Estetycznej – symbol jakości i bezpieczeństwa procedur medycznych. Rozdanie nagród połączone jest z uroczystą galą, która odbywa się każdego roku w trakcie Międzynarodowego Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-aging.

20+ SESJI
SESJA IMCAS
SESJA PRAWNA
SESJA POWIKŁAŃ

DO ZOBACZENIA 20.03.2026

Udział w Kongresie dla osób niezrzeszonych w SLDE – 3 dni

1750,00 

Partnerzy naukowi

Patronat medialny

Komitet organizacyjny

dr n. med. Ewa Kaniowska
dr Michał Kaniowski
dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka
dr Marzena Lorkowska-Precht
dr Kinga Nicer
dr Monika Nunberg-Sawicka
dr Krystyna Pawełczyk-Pala
dr n. med. Elżbieta Podgórska
dr n. med. Olga Warszawik-Hendzel

Biuro kongresu:
Joanna Nalborska
Monika Kaczmarczyk